O Nas

Witamy w sklepie motoryzacyjnym "U Bogdana"!

Firma została założona w 1990 roku. Wcześniej był to Zakład Mechaniki Precyzyjnej prowadzony przez Bogusza Błaszczyka. Firma zajmowała się wówczas naprawą taksometrów, tachografów oraz regeneracją linek. Ze względu na zmieniającą się sytuację w Polsce oraz nowe trendy, zakład został poszerzony o sprzedaż części zamiennych do samochodów osobowych takich jak: Mercedes, VW, Audi, Opel oraz dostawczych jak Mercedes, VW. Zapraszamy do obejrzenia najnowszej odsłony naszej strony internetowej.

Dlaczego warto z nami współpracować ?

Ponad 8000 produktów

Specjalizujemy się w sprzedaży części układów hamulcowych, silnikowych, zawieszenia oraz wydechowych. Do każdego typu samochodu można nabyć: filtry, klocki hamulcowe, sprzęgła, paski klinowe i rozrządu, amortyzatory, świece, żarówki i wiele innych.

Obsługa o wysokich kwalifikacjach

Doradzimy i znajdziemy części, których potrzebujesz. Zaproponujemy tańsze zamienniki.

Pełne wyposażenie warsztatów

Chcesz otworzyć warsztat? A może zmodernizować sprzęt? Wyposażamy warsztaty każdej specjalności! Zadzwoń i zapytaj o ofertę.

Dostawa

Nie masz czasu na dojazdy po części? Zamów, dostarczymy części pod wskazany adres.

Gwarancje

Na wszystkie urządzenia i części udzielamy wieloletnich gwarancji.

Markowe produkty

Nie zadowalają Cię zamienniki markowych części? Sprowadzimy każdą część jaką potrzebujesz od oryginalnego producenta.

Rabaty

Dla stałych Klientów rabaty i bonusy! To się opłaca.

Częste aktualizacje

Rozwijający się przemysł samochodowy wprowadza nowe produkty dotąd nieznane lub ulepszone. Bardzo szybko nowości trafiają do naszej oferty. Więcej w dziale Nowości